Dom Aktualności

1080 Iron Warrior

Orzecznictwo
dobra jakość Gry strzelanki na sprzedaż
dobra jakość Gry strzelanki na sprzedaż
Opinie klientów
Arkadium jest niesamowite i mój syn kocha to! Naprawdę kocham arcade i chciałbym dodać jeszcze kilka gier. Dzięki jeszcze raz.

—— Anthony

Jakość jest niewiarygodna, a szafka naprawdę jest niesamowita, gdy wszystko jest zainstalowane Jest to absolutna radość korzystania z tej rzeczy. Tak bardzo to kocham.

—— Mark L. MN

Szybka dostawa, wysokiej jakości produkt, duże wsparcie. Gorąco polecam.

—— Suzanne

Dziękuje, że system świetnie wygląda i był łatwy do podłączenia.

—— Erica

EPARK to znakomita komunikacja, kontynuacja i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

—— Murry

Ludzie są najlepszymi. Dostawa była świetna, a kierowca był bardzo pomocny. Ludzie zbudowali wspaniałą maszynę. Nie mogliśmy być szczęśliwsi.

—— Hassan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

1080 Iron Warrior

1080 Iron Warrior
Jako wiodący na świecie komercyjny projekt wirtualnej rozrywki interaktywnej, rzeczywistość wirtualna 9D VR twórczo wirtualizuje najnowszą technologię prawdziwego zmysłu ciała, interaktywną symulację technologii maszyn CNC i zróżnicowaną platformę treści rozrywkowych umiejętnie połączoną w jedno, aby stworzyć systematyczne wrażenia z wirtualnej rzeczywistości to rozwiązanie zapewnia użytkownikom super szok zanurzenia się w wirtualnym świecie wszystkimi zmysłami.

1080 Iron Warrior to nowa maszyna vr! Symulując nową grę VR z dużym wahadłem w wesołym miasteczku, siedzisko może nie tylko obracać się w górę i w dół, ale także może obracać się o 360 stopni, co nie tylko symuluje tor prawdziwego dużego wahadła, ale także zapewnia więcej ekscytującej zabawy.

Pub Czas : 2019-10-14 18:30:54 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Bella Zhang

Tel: 0086--13922195859

Faks: 86-20-31104686

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)