Dom Aktualności

festiwal Qingming

Orzecznictwo
dobra jakość Gry strzelanki na sprzedaż
dobra jakość Gry strzelanki na sprzedaż
Opinie klientów
Arkadium jest niesamowite i mój syn kocha to! Naprawdę kocham arcade i chciałbym dodać jeszcze kilka gier. Dzięki jeszcze raz.

—— Anthony

Jakość jest niewiarygodna, a szafka naprawdę jest niesamowita, gdy wszystko jest zainstalowane Jest to absolutna radość korzystania z tej rzeczy. Tak bardzo to kocham.

—— Mark L. MN

Szybka dostawa, wysokiej jakości produkt, duże wsparcie. Gorąco polecam.

—— Suzanne

Dziękuje, że system świetnie wygląda i był łatwy do podłączenia.

—— Erica

EPARK to znakomita komunikacja, kontynuacja i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

—— Murry

Ludzie są najlepszymi. Dostawa była świetna, a kierowca był bardzo pomocny. Ludzie zbudowali wspaniałą maszynę. Nie mogliśmy być szczęśliwsi.

—— Hassan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

festiwal Qingming

festiwal Qingming

Festiwal Qingming lub Ching Ming, znany również jako Dzień Zamiatania Grobów w języku angielskim (czasami nazywany także Chińskim Dniem Pamięci lub Dniem Przodków, to tradycyjny chiński festiwal obserwowany przez Chińczyków Han i Chitty Indonezji, Malezji, Singapuru i Tajlandii). Jest to pierwszy dzień piątego okresu słonecznego tradycyjnego chińskiego kalendarza księżycowego, co czyni go piętnastym dniem po Wiosennej Równonocy, 4 lub 5 kwietnia danego roku. [4] [5] [6] Podczas Qingming Chińskie rodziny odwiedzają grobowce swoich przodków, aby oczyścić groby, modlić się do swoich przodków i składać rytualne ofiary.Oferty zazwyczaj obejmują tradycyjne potrawy i palenie pałeczek joss i papier joss. przodkowie w kulturze chińskiej.

Festiwal Qingming był obserwowany przez Chińczyków od ponad 2500 lat. Stało się to dniem świątecznym w Chinach kontynentalnych w 2008 r. Na Tajwanie święto państwowe było w przeszłości obserwowane 5 kwietnia, aby uczcić śmierć Czang Kaj-szeka tego dnia w 1975 r., Ale wraz ze spadkiem popularności Czang, ta konwencja nie jest obserwowane. Podobne wakacje obserwuje się na Wyspach Ryukyu, zwanych Shīmi w lokalnym języku.

W Chinach kontynentalnych święto związane jest ze spożywaniem qingtuan, zielonych pierogów z kleistego ryżu i chińskiej bylicy lub trawy jęczmiennej. Podobne konfitury zwane caozaiguo lub shuchuguo, wykonane z Jersey cudweed, są spożywane na Tajwanie.

Pub Czas : 2019-04-04 16:09:21 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Bella Zhang

Tel: 0086--13922195859

Faks: 86-20-31104686

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)